• Wpisów:3724
  • Średnio co: 12 godzin
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 20:43
  • Licznik odwiedzin:74 147 / 2000 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Ten niezręczny moment, gdy kogoś pocieszasz, a sam jesteś w gorszej sytuacji niż on.
 

 
Im więcej czegoś lub kogoś pragniesz, tym mniej tego dostaniesz.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Tęsknie za nim. Za jego idealnie niebieskimi oczami, blond czupryną i długimi palcami, które tak dokładnie znały na pamięć moje ciało. Tęsknie za tym, że potrafił przyjść do mnie z wódką albo winem i potrafiliśmy zaliczyć zgon na moim łóżku grając w scrabble i wykłócać się o nieistniejące słowa. Brakuję mi go, bo tylko z nim mogłam być sobą, a on i tak powtarzał, że jestem najcudowniejsza. Kurwa, tęsknie nawet za naszymi kłótniami, trzaskaniem drzwiami i wypowiadaniem najbardziej niecenzuralnych słów. Spierdoliłam to wszystko na własne życzenie, odpychałam kiedy on chciał walczyć i teraz? Teraz jesteśmy dla siebie obcy, choć tęsknie.
  • awatar vite passate.: tęsknię, po prostu. tak jak nie ma definicji miłości, tak nie ma definicji tęsknoty.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Piję cztery dni, bo tak mi się podoba. Ciekawe co pierwsze pęknie mi, serce czy wątroba?
 

 
Skradłeś mi mój świat, A potem odszedłeś bez słowa. Byłam załamana, Nie odzywałeś się dniami, A ja czekałam jak naiwna, Że może jednak dasz jakiś znak życia. Myliłam się wolałeś zniknąć Bez zbędnych pożegnać, tłumaczeń. Teraz po upływie czasu, Myślę, że to było dobre posunięcie. Tylko to nadal boli! To uczucie gdy myślę o Tobie, To szybsze bicie serca, Ten niepokój, A może jednak dzisiaj da znak życia, W końcu się odezwie. Lecz to już sensu nie ma. Rozdział zamknięty. Nie ma nas. Jesteś Ty. Jestem ja.
 

 
najgorsze jest, że nie panujesz nad tym jak się od kogoś uzależniasz.
 

 
wiesz co najbardziej boli ? Gdy idziesz w te same miejsca, bez tych samych ludzi..
 

 
Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości.
 

 
Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić to, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.
 

 
Przyjdzie taki czas, że przestaniesz pokonywać oceany dla ludzi, którzy dla Ciebie nie przeskoczą nawet kałuży.
 

 
Przyzwyczaiłam się już do tego, że mam w życiu ciężej od innych, ale to co się dzieje ostatnio, to już przesada..
 

 
Jestem jego złamanym sercem, jestem jego 9 paczką papierosów w tym tygodniu, jestem bólem w głowie i nagłym szarpnięciem gdzieś w okolicach żołądka, jestem jego krzykiem, jego strachem, chorobą, połówką pitą do lustra, udawaniem, że nic, a nic nie boli, jestem jego słabością i szaleństwem, jestem każdą z tych rzeczy, które go przerażają, ale jestem wszystkim, jestem dla niego tym samym czym on jest dla mnie.
 

 
Umieram, ale podnoszę kieliszek i wszystkim wam ze złamanym sercem, salutuję.
 

 
Nie przesadzaj. Świat się nie kończy. To tylko turbulencje. Samolot jest bezpieczny. Ma dobrego pilota. Siedzisz na właściwym miejscu. Trafiłeś po prostu na powietrzny wir. Poczekaj. To minie.
 

 
I uśmiechnęła się. Miękko, ale nie kocio. Kobieco, ale nie zalotnie. Choć może zalotnie, ale jakoś nieprzewrotnie. I nieznacznie. Bardzo delikatnie.
 

 
ciągle i wciąż .
 

 
Leże już sama, jeszcze jakiś czas temu z Tobą.. leci jedna łza , druga, trzecia.. ach już tego nie chce.. dlaczego muszę tak cierpieć.. no tak to przecież miłość.
 

 
Lepiej odejść niż, zostać zepchniętym na bok.
 

 
Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze.
 

 
Rozczarowanie to najgorsze uczucie. To jak kontuzja, która daje o sobie znać zawsze wtedy, gdy przypomnisz sobie o osobie, która ją spowodowała.
 

 
Są ludzie z którymi relacje się nie zepsują, nie ważne ile czasu się nie widzicie, ile czasu nie rozmawiacie, zajmują pewne miejsce w sercu i nic tego nie zepsuje.
 

 
Wierzę, że każde doświadczenie, każda zła decyzja czegoś nas uczy. Dlatego nie powinniśmy bać się popełniania błędów
 

 
Tęsknisz, gdy słyszysz jeszcze moje imię?